Incentive

Od ponad 8 lat zajmujemy się organizacją wyjazdów służbowych, imprez integracyjnych oraz wyjazdów typu incentive dla klientów i pracowników Inter Cars S.A. W minionych latach odwiedziliśmy wspólnie wiele krajów na różnych kontynentach. Goście Inter Cars podróżowali na słoniach w Tajlandii, gnali Mustangami po amerykańskich autostradach, jeździli jeepami po wydmach Omanu, żeglowali po Adriatyku, przemierzyli na rowerach Belgię i Holandię, trenowali drift jeżdżąc samochodami Caterham w Anglii, polowali z aparatami fotograficznymi na zwierzęta w Tanzanii, wypoczywali na najpiękniejszych plażach Zanzibaru. Zwiedzali świątynie Majów i starożytnych Greków, smakowali hiszpańskie wina w Kastylii i niemieckie piwo podczas Oktoberfest. Nie są im obce alpejskie narciarskie szlaki ani zaułki Bolonii. Nurkowanie w Egipcie, jazda samochodem po zamarzniętych Śniardwach, rafting w Turcji, kibicowanie na Nou Camp w Barcelonie i gra w golfa na Cyprze też stały się udziałem osób wyjeżdżających z nami.

    

     Teraz postanowiliśmy zaproponować wspólne podróże wszystkim chcącym skorzystać z naszych doświadczeń. Zapraszamy nie tylko osoby związane z Inter Cars S.A.

    

     Zawsze staramy się sprostać unikalnym wymaganiom naszych Partnerów i dostarczyć im produkty najwyższej jakości za optymalną cenę. Doskonale rozumiemy, że nie istnieje coś takiego jak oferta standardowa i za każdym razem "szyjemy ją na miarę" uwzględniając specyfikę i oczekiwania naszych Klientów.

    

     Skontaktujcie się z nami a my pomożemy Wam w organizacji wyjazdu!

 

 

 

INCENTIVE, WYJAZDY GOLFOWE

Magda Kulawiak

info@ictravel.pl

tel. 22 511 30 33

tel.kom. +48 669 900 319

 

INCENTIVE O TEMATYCE MOTORYZACYJNEJ

 
 
Andrzej Filipek

andrzej.filipek@intercars.eu

tel. 22 511 30 35

 

tel.kom. +48 669 501 919